English versionPáči sa Vám naša stránka?
Oznámkujte nás

1 - super
2 - dobré
3 - dá sa
4 - strach
Komentár:
Počet prístupov:
208372

Projekt medializácie turistických regiónov Slovenska

Projekt je spoločne pripravovaný našou spoločnosťou Creative MultiMedia Studio s.r.o. a VKÚ, akciová spoločnosť Harmanec. Jedná sa o multimediálnu turistickú a cykloturistickú mapu Vysokých Tatier, ktorá v sebe zahŕňa turistické trasy, autobusové a vlakové spoje a mnohé iné prvky. Každý dobre pozná klasické Turistické mapy delené do jednotlivých výsekov. Od nového roku bude uvedená na trh nová forma Turistických máp a to jedným balíkom "Turistická Mapa" s prílohou CD. V prvej fáze projektu bude spracované územie Vysokých Tatier s náväznosťou na Nízke Tatry a pokračovať bude ďalšími výsekmi turistických máp. (Veľká a Malá Fatra).
       Vytvárame databázu Hotelov, Penziónov, Lyžiarskych stredísk, Chát, prípadne Motelov, formou vlastnej prezentácie, ktoré turistom, cykloturistom a ostatným dovolenkujúcim poskytujú služby ako ubytovanie, stravovanie, lyžovanie a podobne.
       Základom projektu sú digitalizované a upravené údaje s premysleným a užitočným programom, v ktorom sú zakomponované prvky ako je vyhľadávanie turistickej trasy s prejdenou vzdialenosťou a prepočtom na km. Toto interaktívne CD bude distribuované na území Slovenska, Čiech, Rakúska, Nemecka, Maďarska a Poľska samozrejme s príslušnými jazykovými mutáciami pre danú krajinu. (Distribúcia samotného CD na Slovensku - Hotely, Penzióny, ... Kníhkupectvá, Cestovné kancelárie, predajne so Športovými potrebami, Benzínové čerpadlá, siete ako sú Tesco, Carrefour, atď). Distribúcia bude prevádzaná spoločne s VKU a.s.

Pokiaľ Vás tento projekt zaujal a chcete, aby sme Vás kontaktovali, alebo nám chcete napísať ohľadne projektu, prosím, vyplnte formulár, alebo kontaktujte priamo našich obchodných zástupcov na číslach 0903 469 905, 0903 464 904.

Projekt multimediálnych máp Slovenska

Viac informácií

Registrácia do projektu
Vysoké Tatry

Pošlite nám mail na WEBMASTERS s otázkami a pripomienkami k tejto WEB stránke.
Posledná zmena: január, 2004